Horses4life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

stavljanje slika,avatara,signatura...itd...

3 posters

Go down

stavljanje slika,avatara,signatura...itd... Empty stavljanje slika,avatara,signatura...itd...

Postaj  shutt of heart čet svi 29, 2008 11:10 pm

znaèi, ukoliko želite staviti slikicu na forum otiðite ovdje: www.imageshack.us , kliknete browse i odaberete sliku iz kompa, odaberite resize image - i neka bude slika velièine 320x240 ili maksimalno 640x480 i još kliknite: remove size/resolution bar from thumbnail.
kad ste to napravili, kliknite upload! tada æe vam se otvoriti nova stranica. ukoliko želite imati link do te slike, kopirajte link koji zapoèinje sa [url] i kraj njega piše: Thumbnail for forums (2)
ukoliko želite da vam se sama slika prikaže bez linka, kopirajte link koji zapoèinje sa [URL] i kraj njega piše: Thumbnail for forums (1)

to je sve što se tièe imageshack-a, iako je meni puno jednostavnije otiæi na ovu stranicu: www.photobucket.com i napraviti si vlastiti album u kojem æete imati pohranjene sve slike koje ste uploadali, samo je problem što te slike nakon što ih pospremite u album ne smijete više micati niti brisati jer æe vam se u protivnom link do te slike na forumu poništiti i slika se više neæe vidjeti bounce bounce
shutt of heart
shutt of heart

Broj postova : 70
Join date : 29.05.2008

[Vrh] Go down

stavljanje slika,avatara,signatura...itd... Empty Re: stavljanje slika,avatara,signatura...itd...

Postaj  shutt of heart čet svi 29, 2008 11:12 pm

otiðite u profile (gore vam je kod privatnih poruka), onda imate sa desne strane malo niže izbor. piše vam: potpis, opæenito, avatar i još nešto....

kliknete na avatar i onda kliknete browse i stavite si neku sliku s kompa da vam bude avatar!
shutt of heart
shutt of heart

Broj postova : 70
Join date : 29.05.2008

[Vrh] Go down

stavljanje slika,avatara,signatura...itd... Empty Re: stavljanje slika,avatara,signatura...itd...

Postaj  Teychee čet kol 28, 2008 5:13 pm

Ako niste skužili, pošaljite mi privatnu poruku sa slikom koju želite za avatari ja ću vam ju postavit! Smile
Teychee
Teychee

Broj postova : 40
Join date : 29.05.2008

[Vrh] Go down

stavljanje slika,avatara,signatura...itd... Empty Re: stavljanje slika,avatara,signatura...itd...

Postaj  Linchee čet kol 28, 2008 10:53 pm

ugl. svim adminima i modovima
Linchee
Linchee
Admin

Broj postova : 47
Join date : 29.05.2008
Age : 27
Lokacija : Zagreb

https://horses4life.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

stavljanje slika,avatara,signatura...itd... Empty Re: stavljanje slika,avatara,signatura...itd...

Postaj  shutt of heart čet kol 28, 2008 11:30 pm

ma skuzit ce ak sam ja skuzila onda stvarno......nemozete ne skuziti Laughing
shutt of heart
shutt of heart

Broj postova : 70
Join date : 29.05.2008

[Vrh] Go down

stavljanje slika,avatara,signatura...itd... Empty Re: stavljanje slika,avatara,signatura...itd...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.